a

Facebook

Copyright © 2019 Адвокат Деркач Денис

8:00 - 18:00

Ми працюємо з пн. по пт.

Телефонуйте для консультації

Facebook

Пошук
Меню
 

Перевірка майбутніх контрагентів перед укладенням договорів

Деркач Денис - адвокат > Новини / статті  > Перевірка майбутніх контрагентів перед укладенням договорів

Перевірка майбутніх контрагентів перед укладенням договорів

Незалежно від того, хто буде Вашим новим контрагентом – успішна компанія, яка гарно зарекомендована на ринку, а бо ж новостворене підприємство, для того, щоб уникнути в майбутньому порушень Договору та мінімізувати всі ризики, пов’язані з укладенням Договору, варто перевірити Вашого майбутнього партнера на предмет дотримання податкового, господарського та іншого законодавства, наявності заборгованостей, судових справ тощо.

В даний час цілком достатнім буде використання деяких електронних ресурсів, які є доступними для кожного з нас:

  1. Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch) . В даному реєстрі можна перевірити, чи не перебуває суб’єкт у стані припинення, перевірити адресу, повноваження керівника юридичної особи, а також, у разі потреби, дізнатися код ЄДРПОУ та інші дані.
  2. Дані ДФС (http://sfs.gov.ua/businesspartner) . Тут можна перевірити Вашого бізнес-партнера на наявність заборгованостей перед бюджетом.
  3. Єдиний державний реєстр судових рішень (http://reyestr.court.gov.ua/). Для того, щоб дізнатися про наявність судових рішень щодо певного контрагента – юридичної особи, потрібно внести найменування такого суб’єкта господарської діяльності та переглянути наявні судові рішення щодо нього.
  4. Сайт Youcontrol (https://youcontrol.com.ua/dashboard/) . З 2017 компанія YouControl запровадила тариф Open data, котрий дає можливість отримати дані з різних реєстрів (в тому числі – ліцензійний реєстр та санкційні рестри). Усі бажаючі можуть знайти досьє на будь-яку компанію України. Разом з тим, деякі функції сайту є платними.
  5. Єдиний реєстр боржників (https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors) . В даному реєстрі можна знайти інформацію про наявні заборгованості по заробітній платі/сплаті штрафів/аліментних зобов’язаннях та інших виконавчих провадженнях. Перевіряти можна як фізичних, так і юридичних осіб.

Ми сподіваємося, що дані онлайн-реєстри стануть вам у нагоді при виборі контрагента!