a

Facebook

Copyright © 2019 Адвокат Деркач Денис

8:00 - 18:00

Ми працюємо з пн. по пт.

Телефонуйте для консультації

Facebook

Пошук
Меню
 

Які передбачені штрафи для “єдинників”?

Деркач Денис - адвокат > Новини / статті  > Які передбачені штрафи для “єдинників”?

Які передбачені штрафи для “єдинників”?

Перебування підприємців на єдиному податку значно спрощує ведення його звітності та сплату податків, при цьому, за несвоєчасну сплату податків та несвоєчасне подання декларації платника ЄП передбачені штрафи. Які саме?

  • Невчасно сплатили єдиний податок (І, ІІ групи ЄП) – штраф 50% від ставки єдиного податку + пеня. Варто зазначити, що санкції застосовуються навіть, якщо ви запізнилися лише на 1 день.
  • Невчасно сплатили єдиний податок (ІІІ група ЄП) :

якщо пройшло менше 30 днів від граничної дати сплати – 10%  від суми недоплати + пеня

якщо пройшло більше 30 днів від граничної дати сплати – 20%  від суми недоплати + пеня

  • Якщо не сплачували єдиний податок протягом 6 місяців і більше – позбавлення права вести діяльність на єдиному податку (при цьому, навіть якщо сума заборгованості становить 1 копійка, ви все одно можете втратити статус платника єдиного податку)
  • Невчасно сплатили ЄСВ – 20% від суми недоплати + пеня
  • Якщо не подали /невчасно подали декларацію платника ЄП або Звіт по ЄСВ – штраф 340 грн, при повторному порушенні протягом року – 1020 грн.

 

Як бачимо, для того щоб не потрапляти у різні неприємні ситуації та не сплачувати штрафи, необхідно на постійній основі моніторити та контролювати сплату податків та подання звітності, або ж довірити таку справу кваліфікованим бухгалтерам!