a

Facebook

Copyright © 2019 Адвокат Деркач Денис

8:00 - 18:00

Ми працюємо з пн. по пт.

Телефонуйте для консультації

Facebook

Пошук
Меню
 

Топ-5 прав, які має Instagram щодо Вашого контенту

Деркач Денис - адвокат > Новини / статті  > Топ-5 прав, які має Instagram щодо Вашого контенту

Топ-5 прав, які має Instagram щодо Вашого контенту

Чи багато з вас ознайомлювалися з Політикою використання даних Instagram та Політикою платформи Instagram? Думаю, що ні. Впевнений, вам буде цікаво прочитати, які ж права має дана соцмережа щодо викладених Вами фото, відео, текстів, місцезнаходження та іншої інформації, яку Ви публікуєте на своїй сторінці. Ми дослідили дане питання і зробили короткий аналіз найважливіших та найсуперечливіших, з нашої точки зору, прав інстаграму щодо викладеного контенту його користувачами.

  1. Право «збирати» абсолютно весь контент та особисту інформацію, яку ви публікуєте на своїй сторінці, в тому числі: дані про те, що ви бачите, за допомогою такої функції, як камера; інформацію про людей, сторінки, акаунти, хештеги, з якими ви пов’язані, і про ваші взаємодії з ними, контактну інформацію, якщо ви завантажуєте, синхронізуєте або імпортуєте її з пристрою (наприклад, адресну книгу, журнал викликів або SMS).
  2. Instagram має право використати будь-які дані користувачів в рекламних цілях, або за власним бажанням видаляти інформацію з облікового запису.
  3. Право на вільний продаж даних без згоди автора (користувача). При цьому Instagram не стає правовласником матеріалів, розміщених у цій мережі, і, відповідно, не несе ніякої відповідальності за їх зміст. Остання повністю лягає на плечі користувачів, які можуть понести покарання за зміст своїх дописів.
  4. Instagram отримує від користувачів ліцензію (так званий «мовчазний дозвіл») на використання їх дописів, даних та фото, у тому числі поза сервісом, окрім цього мережа має право дозволяти використання дописів користувачів та інші дані і третім особам. При цьому, навіть якщо ви видаляєте свою сторінку з даної соцмережі, всі завантажені вами раніше дані можуть використовуватися і після видалення .

Якщо користувач виявить свою інформацію в рекламі, на іншому сайті, це не становитиме порушення його авторських прав, адже він дозволив це Instagram (реєструючись в даній соцмережі, ви автоматично приймаєте її правила та політику). Ніяких прав на винагороду або право відкликати дозвіл у користувачів немає, бо дозвіл вони дають на умовах безоплатності і на увесь термін дії авторських прав.

  1. Іnstagram ні за яких обставин не нестиме перед вами відповідальність за будь-які непрямі, побічні або штрафні збитки, що випливають з використання платформи Instagram або даних, отриманих за допомогою такої платформи, або в зв’язку з їх використанням, або будь-які інші матеріальні збитки, незалежно від того, чи був Instagram сповіщений про можливість таких збитків чи ні. Ні в якому разі Instagram НЕ буде зобов’язаний відшкодовувати вам будь-які збитки.

Із зазначеними вище правилами інстаграму щодо використання контенту ви можете ознайомитися і самостійно на їхній офіційній сторінці за наступним посиланням: https://www.facebook.com/help/instagram/155833707900388.

Сподіваємося, вам було цікаво та пізнавально. Поділіться в коментарях, який пункт з даного списку вас здивував?