a

Facebook

Copyright © 2019 Адвокат Деркач Денис

8:00 - 18:00

Ми працюємо з пн. по пт.

Телефонуйте для консультації

Facebook

Пошук
Меню
 

Перевірка кредитної історії

Деркач Денис - адвокат > Новини / статті  > Перевірка кредитної історії

Перевірка кредитної історії

Дуже часто особі відмовляють у видачі кредиту саме через  її негативну кредитну історію. Однак, наразі існують сервіси для перевірки своєї кредитної історії самостійно та онлайн.

Для чого це потрібно?

  • Щоб перевірити, чи актуальна та достовірна інформація міститься у вашій кредитній історії (можливо, деякі платежі щодо закритих та поточних кредитів були вже давно Вами погашені, а інформація, наявна у історії – не відповідає дійсності)
  • Щоб переконатися у відсутності шахрайських дій по відношенню до Вас (можливо , іншими особами (шахраями) було взято кредит на Ваше ім’я)

Для перевірки кредитної історії Ви можете скористатися сервісом https://www.ubki.ua/  (Українське бюро кредитних історій) , що буде коштувати Вам 50 грн.

Також, Ви маєте право отримати свою кредитну історію безкоштовно один раз на рік або в разі відмови кредитора у видачі Вам кредиту (п. 3 ст. 13 Закону України «Про організацію формування та обігу кредитних історій»). Для цього Вам необхідно надіслати заяву на поштову адресу ТОВ “Українське бюро кредитних історій». Така заява повинна містити інформацію, яка надасть можливість ідентифікувати Вас (прізвище, ім’я, по батькові, паспортні дані, ідентифікаційний код, юридична адреса, адреса проживання). Кредитна історія буде відправлена рекомендованим листом на Вашу поштову адресу протягом 2-х днів з моменту отримання заяви. Лист доставляється та вручається одержувачу особисто під розпис. У разі відсутності кредитної історії, надається довідка з підписом та мокрою печаткою.

Користуйтеся своїми правами та можливостями ефективно!